НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Wed, 17 Jan 2018 17:30:45 +0200 bg hourly 1 Поздрав по случай откриването на българското европредседателството http://sofronii-vr.com/bg/pozdrav-po-sluchay-otkrivaneto-na-balgarskoto-evropredsedatelstvoto Fri, 12 Jan 2018 17:52:35 +0200 Чудесата на приятелството http://sofronii-vr.com/bg/chudesata-na-priyatelstvoto Fri, 12 Jan 2018 17:36:30 +0200 Спортни победи http://sofronii-vr.com/bg/sportni-pobedi Fri, 05 Jan 2018 18:31:10 +0200 Покана за общо събрание http://sofronii-vr.com/bg/pokana-za-obshto-sabranie Fri, 29 Dec 2017 13:39:10 +0200 Учениците от НУ „Св. Софроний Врачански” спечелиха призовите места http://sofronii-vr.com/bg/uchenitsite-ot-nu-sv-sofroniy-vrachanski-specheliha-prizovite-mesta Fri, 22 Dec 2017 13:34:16 +0200 Коледно тържество http://sofronii-vr.com/bg/koledno-tarzhestvo1 Thu, 21 Dec 2017 16:44:06 +0200 Коледното чудо – налице! http://sofronii-vr.com/bg/kolednoto-chudo-nalitse Tue, 19 Dec 2017 18:05:19 +0200 Къщичка за книги http://sofronii-vr.com/bg/kashtichka-za-knigi Fri, 15 Dec 2017 19:09:39 +0200 Конкурс „Най-зелен клас на община Враца” http://sofronii-vr.com/bg/konkurs-nay-zelen-klas-na-obshtina-vratsa Tue, 12 Dec 2017 10:26:39 +0200 Ден на младия учител http://sofronii-vr.com/bg/den-na-mladiya-uchitel- Fri, 08 Dec 2017 17:58:07 +0200 Валоризационна конференция, 2017 http://sofronii-vr.com/bg/valorizatsionna-konferentsiya-2017 Thu, 07 Dec 2017 10:45:13 +0200 Транснационална среща в Италия http://sofronii-vr.com/bg/transnatsionalna-obuchitelna-sreshta-v-italiya- Fri, 01 Dec 2017 15:57:16 +0200 Обучителна среща във Франция по Еразъм + http://sofronii-vr.com/bg/obuchitelna-sreshta-vav-frantsiya-po-erazam- Mon, 27 Nov 2017 14:54:17 +0200 Математически отличия http://sofronii-vr.com/bg/matematicheski-otlichiya Wed, 22 Nov 2017 13:57:55 +0200 Осинови врачанско семейство http://sofronii-vr.com/bg/osinovi-vrachansko-semeystvo2 Tue, 21 Nov 2017 17:18:00 +0200 „МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ“ – ЕСЕН, 2017 http://sofronii-vr.com/bg/matematika-bez-granitsi-esen-2017 Mon, 20 Nov 2017 19:14:00 +0200 Седмица „Анти-тормоз“ в училище http://sofronii-vr.com/bg/sedmitsa-anti-tormoz-v-uchilishte Fri, 17 Nov 2017 17:30:48 +0200 Нови победи в турнира „GO! KIDS!“ http://sofronii-vr.com/bg/novi-pobedi-v-turnira-go-kids Wed, 15 Nov 2017 19:43:33 +0200 Категорично първи! http://sofronii-vr.com/bg/kategorichno-parvi Sat, 11 Nov 2017 22:23:32 +0200 Враца чества 140 години от освобождението на града http://sofronii-vr.com/bg/vratsa-chestva-140-godini-ot-osvobozhdenieto-na-grada- Thu, 09 Nov 2017 20:28:24 +0200