НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Sat, 18 Nov 2017 21:57:57 +0200 bg hourly 1 Седмица „Анти-тормоз“ в училище http://sofronii-vr.com/bg/sedmitsa-anti-tormoz-v-uchilishte Fri, 17 Nov 2017 17:30:48 +0200 Нови победи в турнира „GO! KIDS!“ http://sofronii-vr.com/bg/novi-pobedi-v-turnira-go-kids Wed, 15 Nov 2017 19:43:33 +0200 Категорично първи! http://sofronii-vr.com/bg/kategorichno-parvi Sat, 11 Nov 2017 22:23:32 +0200 Враца чества 140 години от освобождението на града http://sofronii-vr.com/bg/vratsa-chestva-140-godini-ot-osvobozhdenieto-na-grada- Thu, 09 Nov 2017 20:28:24 +0200 Анкета http://sofronii-vr.com/bg/anketa Mon, 06 Nov 2017 16:24:13 +0200 Венци и цветя за будителите http://sofronii-vr.com/bg/ventsi-i-tsvetya-za-buditelite Wed, 01 Nov 2017 20:28:10 +0200 Среща-приемственост http://sofronii-vr.com/bg/sreshta-priemstvenost1 Tue, 31 Oct 2017 19:24:27 +0200 Обучителна среща по проект Еразъм+ http://sofronii-vr.com/bg/obuchitelna-sreshta-po-proekt-erazam Sat, 28 Oct 2017 19:47:32 +0200 Eвропейска награда http://sofronii-vr.com/bg/evropeyska-nagrada Thu, 26 Oct 2017 22:20:34 +0200 Четвърти проект по програма "Еразъм+" http://sofronii-vr.com/bg/chetvarti-proekt-po-erazam-za-nu-sv-sofroniy-vrachanski Wed, 25 Oct 2017 18:49:51 +0200 Детските финансови работилници в действие http://sofronii-vr.com/bg/detskite-finansovi-rabotilnitsi-v-deystvie- Mon, 23 Oct 2017 17:15:03 +0200 Ден на единството http://sofronii-vr.com/bg/den-na-edinstvoto- Thu, 19 Oct 2017 18:58:23 +0200 Code Week, 2017 http://sofronii-vr.com/bg/code-week-2017- Sun, 15 Oct 2017 20:10:17 +0200 Да бъдем внимателни на пътя http://sofronii-vr.com/bg/da-badem-vnimatelni-na-patya Wed, 11 Oct 2017 14:33:09 +0200 Подари усмивка http://sofronii-vr.com/bg/podari-usmivka1 Mon, 09 Oct 2017 15:21:00 +0200 Две национални награди http://sofronii-vr.com/bg/dve-natsionalni-nagradi- Sat, 07 Oct 2017 15:30:07 +0200 Заветът на Кубрат в НУ „Св. Софроний Врачански” http://sofronii-vr.com/bg/zavetat-na-kubrat-v-nu-sv-sofroniy-vrachanski Tue, 03 Oct 2017 15:27:51 +0200 Злато и купа от турнира "GO KIDS' http://sofronii-vr.com/bg/zlato-i-kupa-ot-turnira-go-kids Mon, 02 Oct 2017 14:56:57 +0200 Международен ден на спорта в училище http://sofronii-vr.com/bg/mezhdunaroden-den-na-sporta-v-uchilishte Fri, 29 Sep 2017 18:41:46 +0200 Отново на върха http://sofronii-vr.com/bg/otnovo-na-varha Tue, 26 Sep 2017 15:09:12 +0200