НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Thu, 29 Oct 2020 00:42:29 +0200 bg hourly 1 О, будители народни! http://sofronii-vr.com/bg/o-buditeli-narodni Thu, 29 Oct 2020 00:42:29 +0200 Креативен начин да използваш въображението http://sofronii-vr.com/bg/kreativen-nachin-da-izpolzvash-vaobrazhenieto Wed, 28 Oct 2020 15:01:50 +0200 Есенна магия http://sofronii-vr.com/bg/esenna-magiya Tue, 27 Oct 2020 07:42:45 +0200 CODE WEEK 2020 http://sofronii-vr.com/bg/code-week-2020- Mon, 26 Oct 2020 14:24:53 +0200 Танц на седмицата на програмирането http://sofronii-vr.com/bg/tants-na-sedmitsata-na-programiraneto Fri, 23 Oct 2020 21:55:28 +0200 Златна есен http://sofronii-vr.com/bg/zlatna-esen Tue, 20 Oct 2020 15:24:53 +0200 По пътя на българската роза http://sofronii-vr.com/bg/po-patya-na-balgarskata-roza Sat, 17 Oct 2020 19:29:11 +0200 Eразъм дни в НУ ”Св. Софроний Врачански” http://sofronii-vr.com/bg/erazam-dni-v-nu-sv-sofroniy-vrachanski Sat, 17 Oct 2020 19:16:33 +0200 „Родна стряха“- Ран Босилек http://sofronii-vr.com/bg/rodna-stryaha-ran-bosilek- Fri, 16 Oct 2020 18:30:10 +0200 Успешно начало на нов проект в НУ ”Св. Софроний Врачански” http://sofronii-vr.com/bg/uspeshno-nachalo-na-nov-proekt-v-nu-sv-sofroniy-vrachanski Thu, 15 Oct 2020 15:25:20 +0200 Направихме си театър http://sofronii-vr.com/bg/napravihme-si-teatar Mon, 12 Oct 2020 15:56:18 +0200 Есента - сътворителница http://sofronii-vr.com/bg/esenta-satvoritelnitsa Mon, 12 Oct 2020 15:54:52 +0200 5 Октомври – Международен ден на учителя http://sofronii-vr.com/bg/5-oktomvri-mezhdunaroden-den-na-uchitelya1 Mon, 12 Oct 2020 15:53:51 +0200 5 Октомври – Международен ден на учителя http://sofronii-vr.com/bg/5-oktomvri-mezhdunaroden-den-na-uchitelya1 Mon, 12 Oct 2020 15:53:48 +0200 Европейски ден на спорта http://sofronii-vr.com/bg/evropeyski-den-na-sporta3 Mon, 12 Oct 2020 15:52:25 +0200 Честит 15 септември! http://sofronii-vr.com/bg/chestit-15-septemvri Mon, 12 Oct 2020 15:51:04 +0200 Обучение по пътна безопасност http://sofronii-vr.com/bg/obuchenie-po-patna-bezopasnost2 Fri, 09 Oct 2020 15:33:00 +0200 „Що е то?” http://sofronii-vr.com/bg/shto-e-to Tue, 06 Oct 2020 21:04:35 +0200 Световен ден на усмивката http://sofronii-vr.com/bg/svetoven-den-na-usmivkata2 Tue, 06 Oct 2020 13:31:45 +0200 5 октомври – международен ден на учителя http://sofronii-vr.com/bg/5-oktomvri-mezhdunaroden-den-na-uchitelya Mon, 05 Oct 2020 16:19:44 +0200