НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Sun, 19 May 2019 16:44:28 +0200 bg hourly 1 ,,Работилница за репортери 2019 - Пътят към дома“ http://sofronii-vr.com/bg/-rabotilnitsa-za-reporteri-2019-patyat-kam-doma Sun, 19 May 2019 16:44:28 +0200 Математика за отличници http://sofronii-vr.com/bg/matematika-za-otlichnitsi Fri, 17 May 2019 17:02:21 +0200 Категорична победа в Деня на спорта http://sofronii-vr.com/bg/kategorichna-pobeda-v-denya-na-sporta Fri, 17 May 2019 13:22:31 +0200 Национални сертификати от Шестото състезание по английски език на „Longman“ http://sofronii-vr.com/bg/natsionalni-sertifikati-ot-shestoto-sastezanie-po-angliyski-ezik-na-longman Sun, 12 May 2019 10:04:52 +0200 Ден на Европа http://sofronii-vr.com/bg/den-na-evropa1 Thu, 09 May 2019 21:30:30 +0200 Еко инициатива http://sofronii-vr.com/bg/eko-initsiativa Tue, 07 May 2019 16:40:16 +0200 Екскурзия до Котел http://sofronii-vr.com/bg/ekskurziya-do-kotel Fri, 03 May 2019 16:03:28 +0200 Нови постижения http://sofronii-vr.com/bg/novi-postizheniya Thu, 25 Apr 2019 16:21:57 +0200 „ЧЕТИ! СПОДЕЛИ! БЪДИ КРАЧКА НАПРЕД!” http://sofronii-vr.com/bg/cheti-spodeli-badi-krachka-napred2 Wed, 24 Apr 2019 20:46:48 +0200 „Пъстър, пъстър Великден” http://sofronii-vr.com/bg/pastar-pastar-velikden Tue, 23 Apr 2019 15:36:46 +0200 Пролетен спортен празник http://sofronii-vr.com/bg/proleten-sporten-praznik Sun, 21 Apr 2019 15:55:59 +0200 Областен вокален преглед http://sofronii-vr.com/bg/-oblasten-pregled-na-vokalnite-grupi-i-individualni-izpalniteli- Fri, 19 Apr 2019 23:10:55 +0200 ПАНАИР НА ОБРАЗОВАНИЕТО http://sofronii-vr.com/bg/panair-na-obrazovanieto3 Tue, 16 Apr 2019 18:07:09 +0200 Националнo състезание „Ключът на музиката“ http://sofronii-vr.com/bg/natsionalno-sastezanie-klyuchat-na-muzikata2 Tue, 16 Apr 2019 17:29:43 +0200 Международно математическо отличие http://sofronii-vr.com/bg/mezhdunarodno-matematichesko-otlichie Sun, 14 Apr 2019 18:04:09 +0200 Е-Twinning – портал за сътрудничество между учителите в Европа http://sofronii-vr.com/bg/e-twinning-portal-za-satrudnichestvo-mezhdu-uchitelite-v-evropa Sat, 13 Apr 2019 19:56:29 +0200 Ден на търпението http://sofronii-vr.com/bg/den-na-tarpenieto Thu, 11 Apr 2019 13:55:23 +0200 Транснационална среща по програма „Еразъм+" http://sofronii-vr.com/bg/transnatsionalna-sreshta-po-programa-erazam- Tue, 02 Apr 2019 16:21:42 +0200 Литературна викторина „Чети, сподели! Бъди крачка напред!” http://sofronii-vr.com/bg/literaturna-viktorina-cheti-spodeli-badi-krachka-napred Thu, 28 Mar 2019 14:55:46 +0200 Състезание по Английски език Longman Competition 2019 http://sofronii-vr.com/bg/sastezanie-po-angliyski-ezik-longman-competition-2019- Sun, 24 Mar 2019 20:16:35 +0200