НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Tue, 10 Dec 2019 12:32:47 +0200 bg hourly 1 „Гора.бг – 100 000 садим гора“ http://sofronii-vr.com/bg/gorabg-100-000-sadim-gora Tue, 10 Dec 2019 12:32:47 +0200 Работно ателие по проект „ЕРАЗЪМ +“ – Запознаване с партньорските страни http://sofronii-vr.com/bg/rabotno-atelie-po-proekt-erazam-zapoznavane-s-partnorskite-strani Mon, 09 Dec 2019 22:56:34 +0200 Запалване на Коледната ела http://sofronii-vr.com/bg/zapalvane-na-kolednata-ela Fri, 06 Dec 2019 20:03:35 +0200 „Училище за родители“ разкри тайните на успешния старт в училище http://sofronii-vr.com/bg/uchilishte-za-roditeli-razkri-taynite-na-uspeshniya-start-v-uchilishte Fri, 29 Nov 2019 14:48:56 +0200 Нови златни медали от GO!KIDS! http://sofronii-vr.com/bg/novi-zlatni-medali-ot-gokids Mon, 25 Nov 2019 13:37:24 +0200 Първи стъпки в програмирането http://sofronii-vr.com/bg/parvi-stapki-v-programiraneto3 Sun, 24 Nov 2019 19:58:09 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie14 Fri, 22 Nov 2019 08:14:25 +0200 Ден на християнското семейство http://sofronii-vr.com/bg/den-na-hristiyanskoto-semeystvo7 Thu, 21 Nov 2019 23:16:22 +0200 Осинови врачанско семейство http://sofronii-vr.com/bg/osinovi-vrachansko-semeystvo3 Thu, 21 Nov 2019 23:02:22 +0200 Вкусове и аромати на есента http://sofronii-vr.com/bg/vkusove-i-aromati-na-esenta Tue, 19 Nov 2019 15:39:20 +0200 Математически турнир „Черноризец Храбър“ http://sofronii-vr.com/bg/matematicheski-turnir-chernorizets-hrabar2 Tue, 19 Nov 2019 14:52:03 +0200 Медали от математически турнир "Математика без граници" – финал 2019 година http://sofronii-vr.com/bg/medali-ot-matematicheski-turnir-matematika-bez-granitsi-final-2019-godina Tue, 19 Nov 2019 14:49:45 +0200 Цветовете на есента http://sofronii-vr.com/bg/tsvetovete-na-esenta Wed, 13 Nov 2019 22:48:01 +0200 Седмица на бащата http://sofronii-vr.com/bg/sedmitsa-na-bashtata Mon, 11 Nov 2019 16:36:58 +0200 ЗАЕДНО В СВЕТА НА ПРИКАЗКИТЕ http://sofronii-vr.com/bg/zaedno-v-sveta-na-prikazkite Sat, 09 Nov 2019 09:09:03 +0200 Турнир "РОТАРИ" http://sofronii-vr.com/bg/turnir-rotari Fri, 08 Nov 2019 21:01:00 +0200 Начало на нов проект Еразъм+ „Формиране на европейска идентичност чрез вкусове и аромати” http://sofronii-vr.com/bg/nachalo-na-nov-proekt-erazam-formirane-na-evropeyska-identichnost-chrez-vkusove-i-aromati Mon, 04 Nov 2019 14:49:08 +0200 1 ноември – Ден на народните будители http://sofronii-vr.com/bg/1-noemvri-den-na-narodnite-buditeli1 Fri, 01 Nov 2019 13:59:13 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie13 Wed, 30 Oct 2019 16:04:25 +0200 За по-здрави деца и нови спортни успехи http://sofronii-vr.com/bg/za-po-zdravi-detsa-i-novi-sportni-uspehi- Mon, 28 Oct 2019 13:23:11 +0200