НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Tue, 21 Jul 2020 16:56:13 +0200 bg hourly 1 Достойно представяне в Национална олимпида "Знам и Мога" http://sofronii-vr.com/bg/uchenitsi-ot-nu-sv-sofroniy-vrachanski-se-predstaviha-dostoyno-v-natsionalnata-olimpiada-znam-i-moga Tue, 21 Jul 2020 16:56:13 +0200 Компютрите - наши помощници http://sofronii-vr.com/bg/kompyutrite-nashi-pomoshtnitsi Wed, 17 Jun 2020 20:22:28 +0200 111 четвъртокласници се сбогуват с любимото училище на 111-та му годишнина http://sofronii-vr.com/bg/111-chetvartoklasnitsi-se-sboguvat-s-lyubimoto-uchilishte-na-111-ta-mu-godishnina Tue, 16 Jun 2020 16:02:34 +0200 За вас, ученици от ІV клас! http://sofronii-vr.com/bg/za-vas-uchenitsi-ot-v-klas Thu, 04 Jun 2020 15:50:36 +0200 Класиране на учениците за първи клас за учебната 2020/2021 год. http://sofronii-vr.com/bg/klasirane-na-uchenitsite-za-parvi-klas-za-uchebnata-20202021-god Thu, 04 Jun 2020 13:50:16 +0200 Довиждане, училище! http://sofronii-vr.com/bg/dovizhdane-uchilishte1 Fri, 29 May 2020 15:16:32 +0200 НУ „Св. Софроний Врачански” участва в състезанието Spelling Bee Junior 2020 http://sofronii-vr.com/bg/nu-sv-sofroniy-vrachanski-uchastva-v-sastezanieto-spelling-bee-junior-2020 Wed, 27 May 2020 18:03:44 +0200 Приз ,,Добро сърце“ http://sofronii-vr.com/bg/priz-dobro-sartse Fri, 22 May 2020 18:55:08 +0200 Уважаеми колеги, скъпи ученици, честит Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост! http://sofronii-vr.com/bg/uvazhaemi-kolegi-skapi-uchenitsi-chestit-den-na-balgarskata-prosveta-i-kultura-i-na-slavyanskata-pismenost Fri, 22 May 2020 16:21:07 +0200 „Буквички родни, познати, азбука стройно хорце сложили двамата братя в моите малки ръце.“ http://sofronii-vr.com/bg/bukvichki-rodni-poznati-azbuka-stroyno-hortse-slozhili-dvamata-bratya-v-moite-malki-ratse Tue, 19 May 2020 13:53:15 +0200 Математически таланти http://sofronii-vr.com/bg/matematicheski-talanti Fri, 15 May 2020 23:25:19 +0200 Шампион по математика http://sofronii-vr.com/bg/shampion-po-matematika Wed, 13 May 2020 14:39:42 +0200 Честит ден на Европа! http://sofronii-vr.com/bg/chestit-den-na-evropa Sat, 09 May 2020 18:59:56 +0200 Изложба „Да пазим традициите“ http://sofronii-vr.com/bg/konkurs-da-pazim-traditsiite Thu, 07 May 2020 15:06:13 +0200 Празничен полет http://sofronii-vr.com/bg/praznichen-polet Sun, 03 May 2020 20:26:06 +0200 Международен ден на Земята http://sofronii-vr.com/bg/mezhdunaroden-den-na-zemyata Wed, 22 Apr 2020 21:56:24 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie19 Tue, 21 Apr 2020 13:00:06 +0200 Гордеем се с тях http://sofronii-vr.com/bg/gordeem-se-s-tyah1 Thu, 16 Apr 2020 16:40:50 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie18 Tue, 31 Mar 2020 13:32:59 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie17 Sun, 29 Mar 2020 17:17:38 +0200