НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Thu, 09 Aug 2018 23:40:24 +0200 bg hourly 1 Весело лятно училище http://sofronii-vr.com/bg/veselo-lyatno-uchilishte Thu, 09 Aug 2018 23:40:24 +0200 Дигитален посланик в час и клас http://sofronii-vr.com/bg/digitalen-poslanik-v-chas-i-klas Fri, 27 Jul 2018 18:38:14 +0200 Няма почивка за нашата Никол http://sofronii-vr.com/bg/nyama-pochivka-za-nashata-nikol Sat, 14 Jul 2018 07:52:14 +0200 Заключителна транснационална среща в Полша http://sofronii-vr.com/bg/zaklyuchitelna-transnatsionalna-sreshta-v-polsha Tue, 10 Jul 2018 17:59:59 +0200 Сребърни медали за малките математици от НУ ,,Св. Софроний Врачански” на V международен турнир ,,Математика без граници” http://sofronii-vr.com/bg/srebarni-medali-za-malkite-matematitsi-ot-nu-sv-sofroniy-vrachanski-na-v-mezhdunaroden-turnir-matematika-bez-granitsi Tue, 03 Jul 2018 16:27:24 +0200 Семинар за професионално развитие, Латвия http://sofronii-vr.com/bg/seminar-za-profesionalno-razvitie-latvia Tue, 03 Jul 2018 15:36:34 +0200 Обучителна среща в Литва http://sofronii-vr.com/bg/obuchitelna-sreshta-v-litva Tue, 03 Jul 2018 15:17:48 +0200 Отличие от Европейската комисия http://sofronii-vr.com/bg/otlichie-ot-evropeyskata-komisiya Sat, 16 Jun 2018 20:24:34 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie9 Thu, 07 Jun 2018 09:32:50 +0200 „Жив е той, жив е!” http://sofronii-vr.com/bg/zhiv-e-toy-zhiv-e Sun, 03 Jun 2018 16:24:16 +0200 Здравей, лято! http://sofronii-vr.com/bg/zdravey-lyato3 Fri, 01 Jun 2018 14:37:25 +0200 Бал на талантите http://sofronii-vr.com/bg/bal-na-talantite1 Fri, 01 Jun 2018 14:27:00 +0200 Престижна награда http://sofronii-vr.com/bg/prestizhna-nagrada Thu, 31 May 2018 08:11:10 +0200 Честит празник! http://sofronii-vr.com/bg/chestit-praznik2 Thu, 24 May 2018 16:22:37 +0200 Директор и ученик на годината! http://sofronii-vr.com/bg/direktor-i-uchenik-na-godinata Thu, 24 May 2018 13:23:23 +0200 Мини академия http://sofronii-vr.com/bg/mini-akademiya Wed, 23 May 2018 19:50:13 +0200 Награда на “Ротари клуб” http://sofronii-vr.com/bg/nagrada-na-rotari-klub Wed, 23 May 2018 19:47:08 +0200 Национален фестивал за руска поезия, песен и танц http://sofronii-vr.com/bg/natsionalen-festival-za-ruska-poeziya-pesen-i-tants Sun, 20 May 2018 16:45:34 +0200 За пореден път на върха http://sofronii-vr.com/bg/za-poreden-pat-na-varha Fri, 18 May 2018 13:39:37 +0200 170 години от освещаването на църквата "Свето Възнесение" http://sofronii-vr.com/bg/170-godini-ot-osveshtavaneto-na-tsarkvata-sveto-vaznesenie Thu, 17 May 2018 20:10:42 +0200