НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Sat, 23 May 2020 01:21:39 +0200 bg hourly 1 Уважаеми колеги, скъпи ученици, честит Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост! http://sofronii-vr.com/bg/uvazhaemi-kolegi-skapi-uchenitsi-chestit-den-na-balgarskata-prosveta-i-kultura-i-na-slavyanskata-pismenost Fri, 22 May 2020 16:21:07 +0200 „Буквички родни, познати, азбука стройно хорце сложили двамата братя в моите малки ръце.“ http://sofronii-vr.com/bg/bukvichki-rodni-poznati-azbuka-stroyno-hortse-slozhili-dvamata-bratya-v-moite-malki-ratse Tue, 19 May 2020 13:53:15 +0200 Математически таланти http://sofronii-vr.com/bg/matematicheski-talanti Fri, 15 May 2020 23:25:19 +0200 Шампион по математика http://sofronii-vr.com/bg/shampion-po-matematika Wed, 13 May 2020 14:39:42 +0200 Честит ден на Европа! http://sofronii-vr.com/bg/chestit-den-na-evropa Sat, 09 May 2020 18:59:56 +0200 Изложба „Да пазим традициите“ http://sofronii-vr.com/bg/konkurs-da-pazim-traditsiite Thu, 07 May 2020 15:06:13 +0200 Празничен полет http://sofronii-vr.com/bg/praznichen-polet Sun, 03 May 2020 20:26:06 +0200 Международен ден на Земята http://sofronii-vr.com/bg/mezhdunaroden-den-na-zemyata Wed, 22 Apr 2020 21:56:24 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie19 Tue, 21 Apr 2020 13:00:06 +0200 Гордеем се с тях http://sofronii-vr.com/bg/gordeem-se-s-tyah1 Thu, 16 Apr 2020 16:40:50 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie18 Tue, 31 Mar 2020 13:32:59 +0200 Съобщение http://sofronii-vr.com/bg/saobshtenie17 Sun, 29 Mar 2020 17:17:38 +0200 Уважаеми родители, http://sofronii-vr.com/bg/uvazhaemi-roditeli2 Sun, 22 Mar 2020 21:14:22 +0200 Повод за гордост http://sofronii-vr.com/bg/povod-za-gordost- Wed, 18 Mar 2020 16:29:56 +0200 Обръщение на МОН към родителите http://sofronii-vr.com/bg/obrashtenie-na-mon-kam-roditelite Tue, 17 Mar 2020 12:39:29 +0200 Обръщение на началника на РУО - Враца http://sofronii-vr.com/bg/obrashtenie-na-nachalnika-na-ruo-vratsa- Sun, 15 Mar 2020 21:24:05 +0200 Дистанционно обучение в електронна среда http://sofronii-vr.com/bg/distantsionno-obuchenie-v-elektronna-sreda Sat, 14 Mar 2020 12:09:57 +0200 За информация на родителите http://sofronii-vr.com/bg/za-informatsiya-na-roditelite Fri, 13 Mar 2020 16:33:00 +0200 Доброто около нас http://sofronii-vr.com/bg/dobroto-okolo-nas Thu, 12 Mar 2020 12:57:01 +0200 Удължаване на грипната ваканция http://sofronii-vr.com/bg/udalzhavane-na-gripnata-vakantsiya Wed, 11 Mar 2020 13:42:10 +0200