НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Tue, 12 Jan 2021 14:26:26 +0200 bg hourly 1 Заслужени награди http://sofronii-vr.com/bg/zasluzheni-nagradi- Tue, 12 Jan 2021 14:26:26 +0200 Благодаря! http://sofronii-vr.com/bg/blagodarya1 Mon, 11 Jan 2021 23:29:00 +0200 Благодаря! http://sofronii-vr.com/bg/blagodarya Mon, 11 Jan 2021 21:59:28 +0200 Подарете си Добро http://sofronii-vr.com/bg/podarete-si-dobro Mon, 11 Jan 2021 17:42:03 +0200 Награди и грамоти от конкурс http://sofronii-vr.com/bg/nagradi-i-gramoti-ot-konkurs- Mon, 04 Jan 2021 23:50:36 +0200 Коледна изложба http://sofronii-vr.com/bg/koledna-izlozhba- Wed, 23 Dec 2020 18:17:50 +0200 Отличие за НУ ”Св. Софроний Врачански” http://sofronii-vr.com/bg/otlichie-za-nu-sv-sofroniy-vrachanski Mon, 21 Dec 2020 15:11:23 +0200 Елха на доброто http://sofronii-vr.com/bg/elha-na-dobroto Thu, 17 Dec 2020 14:24:25 +0200 Щастливи Коледни мигове http://sofronii-vr.com/bg/shtastlivi-koledni-migove1 Thu, 17 Dec 2020 13:25:54 +0200 Коледно настроение http://sofronii-vr.com/bg/koledno-nastroenie Wed, 16 Dec 2020 13:14:02 +0200 Национален конкурс „Европейска нощ на учените 2020 “ http://sofronii-vr.com/bg/natsionalen-konkurs-evropeyska-nosht-na-uchenite-2020-2 Mon, 14 Dec 2020 13:12:45 +0200 Национален конкурс „Европейска нощ на учените 2020 “ http://sofronii-vr.com/bg/natsionalen-konkurs-evropeyska-nosht-na-uchenite-2020-1 Mon, 14 Dec 2020 13:11:00 +0200 Национален конкурс „Европейска нощ на учените 2020 “ http://sofronii-vr.com/bg/natsionalen-konkurs-evropeyska-nosht-na-uchenite-2020- Mon, 14 Dec 2020 13:07:16 +0200 Космосът и ние http://sofronii-vr.com/bg/kosmosat-i-nie Mon, 14 Dec 2020 12:58:39 +0200 Национален конкурс "Космосът и ние" http://sofronii-vr.com/bg/natsionalen-konkurs-kosmosat-i-nie Mon, 14 Dec 2020 12:54:03 +0200 Национален конкурс „Европейска нощ на учените 2020“ http://sofronii-vr.com/bg/natsionalen-konkurs-evropeyska-nosht-na-uchenite-2020 Sat, 12 Dec 2020 12:09:35 +0200 Щастливи Коледни мигове http://sofronii-vr.com/bg/shtastlivi-koledni-migove Thu, 10 Dec 2020 14:42:20 +0200 Коледни добрини http://sofronii-vr.com/bg/koledni-dobrini Wed, 02 Dec 2020 14:54:35 +0200 ПРЕДИ КОЛЕДА http://sofronii-vr.com/bg/predi-koleda Mon, 30 Nov 2020 13:11:59 +0200 Среща с детска писателка http://sofronii-vr.com/bg/sreshta-s-detska-pisatelka Fri, 27 Nov 2020 06:31:26 +0200